Dział Informatyki

PWSZ w Raciborzu

Darmowe oprogramowanie dla Studentów - Azure Dev Tools for Teaching

Azure Dev Tools for Teaching jest to program dla uczelni wyższych prowadzących zajęcia dydaktyczne z szeroko rozumianej informatyki. Instytut Techniki i Architektury PWSZ posiada subskrypcję, która daje dostęp do platformy Microsoft, serwerów oraz narzędzi programistycznych. Oprogramowanie może być instalowane na dowolnej liczbie komputerów Instytutu jednak wyłącznie w celu projektowania i prowadzenia zajęć oraz do badań naukowych. Nie wolno go używać do budowania infrastruktury na uczelni.

Oprogramowanie może być pobierane przez studentów, którzy mają zajęcia z przedmiotów informatyczynych odbywająych się w salach laboratoryjnych A327, A328, B303, B302, G206 z wykładowacami z Instytutu Techniki i Architektury jak i przez samych pracowników instytutu.

Loginem jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bez początkowego zera, hasłem natomiast jest 7 znaków z numeru dowodu osobistego np. ABC1234. Po pierwszym zalogowaniu konieczne będzie podanie numeru telefonu w celu weryfikacji tożsamości.

Uwaga:

Uzyskanie oprogramowania i kluczy licencyjnych w ramach subskrypcji jest możliwe jedynie poprzez system Azure. Oprogramowanie i klucze nie są udostępniane przez Dział Informatyki na płytach CD

Logowanie do Azure Dev Tools for Teaching